Nabízíme

V té nejvyšší kvalitě

Jeden ze způsobů, jakým způsobem snížit hladinu nadměrného hluku ve venkovním prostředí je pomocí systému protihlukových stěn. Rozměry protihlukových stěn, jak délkové, tak i výškové, jsou vyráběny podle požadavků zákazníka.

Protihlukové stěny se nejčastěji používají k utlumení nadměrného hluku v obytných zónách především z dálnic, silnic, železnic nebo průmyslových objektů. Naší předností je i bohatá zkušenost, která sahá do poloviny devadesátých let.

Fotogalerie

Tryskání (pískování) je technologická operace připravující povrch materiálu před jeho finální úpravou – např. nanesením barvy, metalizací nebo jinou povrchovou úpravou. Pomocí tryskání se běžně dosahuje čistota povrchu (stupeň zarezavění) hodnoty Sa=2,5, která je blíže popsána normou ČSN ISO 8501. Druhým podstatným parametrem při otryskávání je hodnota Rz (střední hodnota největších výšek). Ze zkušeností nejvíce používaná hodnota Rz = 40 (v µm), která je závislá na volbě vhodného abraziva (ocelová drť).

Na opracování dodaného materiálu v naší firmě používáme systém tlakovzdušného tryskání. Ve výrobních prostorech jsme schopni opracovat materiály až do délky 20m a výšky 4 metrů.

Fotogalerie

Šopování je technologická operace, která následuje po otryskávání. Jde o žárové nanášení kovu, to znamená, že se do středu šopovací pistole přivádí drát a směs stlačeného vzduchu s acetylenem. V plameni se přiváděný drát roztaví a následně se nanáší na otryskaný povrch, kde vytvoří silnou, ochranou vrstvu, zabraňující průniku vlhkosti a kyslíku k povrchu materiálu.

Pro šopování se používají tyto materiály: Zinek - čistota materiálu je 99,5% Hliník - více odolává kyselému prostředí. Vhodný do vyšších teplot (např. výfuky). Čistota materiálu je 99,5%.

Fotogalerie

Stříkání, vysokotlaké nanášení nátěrových hmot metodou AIRLESS. Nátěrová hmota je nanášena pomocí tlaku 100-300 baru, díky čemuž tato technologie umožňuje nanést až 1mm silnou vrstvu barvy na jednu aplikaci. Dále přináší až 50% úsporu času a vysokou hospodárnost. Při aplikaci je tvar paprsku nátěrové hmoty rozprašován pouze tryskou. Stříkání nízkotlaké (vzduchové) nanášení nátěrových hmot metodou MIX. Při aplikaci je možno regulovat tvar paprsku pomoci vzduchového rozprachu a tím vytvořit jemnou strukturu povrchu.

Pro nástřik používáme značkové barvy HERBOL, JOTUN, REMBRANTIN, HEMPEL, INTERNATIONAL a další podle přání zákazníka.

Fotogalerie

Čtyřválcová zakružovačka plechu DURMA HRB-4

Zakružujeme plechy o síle 1mm až 20mm do maximální šířky 2000mm

Fotogalerie

Výroba konstrukcí ocelových hal

Výroba požárních žebříků

Výroba jeřábů a jeřábových drah

Výroba dalších ocelových konstrukcí všeho druhu